جعبه چسبانی

بعد از مراحل چاپ، جعبه چسبانی به صورت کاملاً مکانیزه انجام می شود.

از دلایل اهمیت جعبه چسبانی در پروسه تولید، افزایش سطح کیفی بسته است. دستگاه جعبه چسبانی حرفه ای، سرعت کیفیت و دقت آن در یک مجتمع چاپ و بسته بندی استاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا در غیر اینصورت ضرر بسیاری به تولید کننده وارد می کند.

از انواع مختلف جعبه چسبانی می توان به جعبه چسبانی ساده، لاک باتم، چند نقطه و جعبه چسبانی با چسب ام اشاره کرد.

لاک باتم یک تکنیک خاص از جعبه چسبانی و چاپ جعبه می باشد که با باز کردن جعبه، کف جعبه به طور اتومات باز شده و کف جعبه بسته می شود.

جعبه های لاک باتم یکی از پر کار برد ترین و پر فروش ترین محصولات می باشند. این جعبه ها به طور گسترده ای در مواد غذایی، پزشکی، لوازم آرایشی، لوازم التحریر و سایر کارتن ها استفاده می شوند. درب آن ها به راحتی هر چه تمام تر باز و بسته می شود و دارای قابلیت طراحی های بسیار حرفه ای بر روی آن ها می باشد، این مدل از جعبه ها را می توان با چسب زدن دو طرف لبه های پائین از هر سمت آن به راحتی با باز کردن آن از جعبه آماده شده استفاده کرد.

جعبه های دارای لاک باتم علاوه بر این که می توانند وزن زیادی را متحمل شوند، هنگام حمل و نقل آن قالب به دلیل طراحی بی نظیر آن، هنگام انبار کردنش به کم ترین فضای موجود نیاز مند هستید.
چاپ زیبا دارای دستگاه جعبه چسبانی لاک باتم ۴ نقطه ای و ۶ نقطه ای است. بالا بردن سرعت تحویل سفارشات با بالاترین دقت، کیفیت و بدون خطا از خدمات ما است.

Powered By Heidelberg

دیگر خدمات چاپ زیبا

Our Services

افست

Offset

دایکات

Die Cut

هات‌فویلینگ

Hot Foiling

کوتینگ

Coating