شور و اشتیاق آنچه انجام می دهیم در تمام خدمات ما منعکس است.

بسته بندی

بسته بندی جزء لازم و ضروری

بسته‌بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی و تولید بسته‌ها می‌شود. بسته‌‌بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده است، بطوری‌که ما در تمام اطراف خود آنرا مشاهده می‌کنیم.

امروزه با افزایش تولیدات در بخش‌های متفاوت نیاز بسته‌بندی حس می‌شود و اگر کالایی بسته‌بندی مناسب نداشته باشد مشتریان کمتری را به سمت خود می‌کشاند. فروش یک محصول تنها به کیفیت محصول بستگی ندارد ، بلکه مهم‌ ترین مرحله برای فروش محصول، چاپ وبسته بندی جعبه محصولاتی است که در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها بتواند نظر مشتریان را به سمت ویترین و دیزاین نمایشگاهی شما جلب کند.

در بسته‌بندی‌ها نوع بسته‌بندی در بازار رقابتی نقش مهمی دارد و با توجه به نوع محصول ، جنس و طرح بسته‌بندی متفاوت خواهد بود که می‌توان به نوع‌های طلقی، مقوایی و لمینتی اشاره کرد. در صنعت بسته‌بندی نوع مقوایی بیشتر کاربرد دارد و با توجه به محصول یا کالایی که درون جعبه قرار می‌گیرد، جنس مقوا انتخاب می‌شود که پس از گذشت این مراحل وارد مقوله چاپ و بسته‌بندی می‌شود.

وظیفه اصلی بسته‌بندی محافظت از محصول است. چاپ بسته‌بندی با برچسب‌های استاندارد این امکان را به ما می‌دهد تا متوجه شویم چه نوع محصولی داخل بسته قرار دارد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است. سازمان جهانی استاندارد (ISO) و سازمان‌های معتبر و ملی استاندارد کشورهای پیشرفته گام‌های مهمی در تدوین استانداردهای بسته‌بندی و مشخصات فنی آن برداشته‌اند.

در نتیجه با تولید کالا و محصولات ، نیاز زیادی به بسته بندی مناسب آن محصول احساس می‌شود که این مرحله با نهایت ظرافت و دقت خاصی در چاپ زیبا انجام می‌گیرد، زیرا باعث حفظ کیفیت و ماندگاری بالا و در نتیجه معرفی کالا به مشتری و جذب آن می‌گردد.

Allright reserved For Ziba Print House ©
Powered By
toranjStudio.com