راه‌حل‌های ویژه، برای بسته‌بندی

امکانات بروز، خط تولید کامل از طراحی تا تولید و فرایندهای دقیق کنترل کیفی، چاپ زیبا را به یک شریک تجاری قابل اعتماد تبدیل کرده است.

بسته بندی ویترین محصولات شماست

اگر تولیدکننده و صاحب برند هستید باید بدانید همان اندازه که کیفیت محصول مهم است طراحی بسته‌بندی هم حائز اهمیت است. اصول بسته‌بندی در بین شرکت‌های مختلف دنیا مسئله‌ای بسیار حائز اهمیت است چرا که می‌دانند عدم توجه به این مقوله مهم باعث از دست رفتن بخش زیادی از درآمد خواهد‌ شد و حتی به نام برند و شهرت خود نیز ضربه خواهند زد.

تأثیر اول هر چیزی خیلی خوب در خاطر ما می‌ماند و در مورد محصولات و خدمات نیز، بسته‌بندی اولین عاملی است که مشتری با آن مواجه شده و روی آنها اثر می‌گذارد که حتی روی میزان فروش و وفاداری مشتری هم اثرگذار است. اگر بخواهیم به بیان دقیق‌تر به توضیح این مسأله بپردازیم بسته‌بندی یک ابزار کاربردی است، گرچه می‌توان مفهومی فراتر از آن برای بسته‌بندی در نظر گرفت. طراحی خوب و چشم‌نواز داستانی را روایت می کند و طراحی بسته‌بندی از این قاعده مستثنی نیست.

در حقیقت بسته‌بندی یک تجربه احساسی است و حس بینایی، حس لامسه و حس شنوایی فرد را به بازی می‌گیرد البته برخی از محصولات و بسته‌بندی‌هاحس بویایی و چشایی فرد را هم قلقلک می دهند. با توجه به طراحی بسته‌بندی و جزئیات آن می‌توانید به ماهیت درونی پی ببرید و بفهمید که چگونه می‌توان آن را به کار برد، این محصول برای چه افرادی تولید شده و مهم تر از همه چرا باید این محصول را خرید؟

بسته بندی، بازاریاب خاموش!

بسته بندی یک بخش مهم در ارائه محصول به بازار و مشتریان دارد. بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ برای ایجاد انسجام و حفظ تولیدات از عوامل مخرب بیرونی از بسته‌بندی برای محصولات استفاده می‌کنند. هر کالایی باید بسته بندی خاص خود را داشته باشد، زیرا هر محصول طریقه نگهداری خاص خود را دارد و از طرفی باید توضیحات و مشخصات آن روی بسته‌بندی درج شود. علاوه بر این باید جذاب باشد تا توجه مشتریان را به خود جلب کند و به عنوان یک بازاریاب خاموش برای برند عمل کند.

هنر ارتقا و رشد محصول

اگر شما نیز به تازگی به فکر ارتقاء کسب و کار خود افتاده‌اید مطمئنا طراحی بسته‌بندی مهم‌ترین اصل محسوب می‌شود. طراحی جذاب و خلاقانه بسته بندی، زمینه را برای بازاریابی موفق فراهم می کند. اطلاعاتی مانند نحوه استفاده محصول، روش نگه‌داری، توصیه‌های ایمنی، اطلاعات تماس، دستورالعمل باز کردن محصول، تاریخ تولید و انقضا از مواردی هستند که روی بسته‌بندی محصول لحاظ می‌شوند و در کنار طرح بسته‌بندی یک پکیج کامل برای بازاریابی و تبلیغات به شمار می‌روند، و کمک زیادی به بالا رفتن میزان بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها خواهد نمود.

نگاه کلی به پروسه کاری مجتمع زیبا

در مجتمع چاپ و بسته‌بندی زیبا کلیه خدمات بسته‌بندی محصولات از کوچک ترین جزء یعنی بسته محصول تکی تا بزرگترین بسته‌بندی های محصولات برای حمل آن‌ها شامل جعبه ها و باکس‌های بزرگ همگی از ابتدا توسط تیم حرفه ای طراحی ما متناسب با نوع محصول و اصول بازاریابی آن طراحی شده سپس طرح‌های مختلف ساخت بسته‌بندی، جعبه، باکس و کارتن به صاحب برند اعلام شده و سپس بهترین طرح برای تولید انبوه و چاپ آماده می‌شود و با بالاترین سرعت و کیفیت جعبه ها ساخته می شود و روی آن ها چاپ با کیفیت انجام می گردد. به عبارتی از صفر تا صد عهده‌دار موفقیت پروژه شما هستیم.

باعث افتخار است که بگوییم تیم چاپ و بسته بندی زیبا با استفاده از به روزترین دستگاه‌های چاپی و ارتقا مداوم خط تولید خود و با ارائه طرح‌هایی مطابق با متد‌های روز دنیا در کنار شما است تا همواره سریع ترین و آسان ترین راه را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن بسته بندی تخصصی محصولاتتان را داشته باشید.

خدمات چاپ زیبا

Our Services

افست

Offset Printing

دایکات

DieCut

کوتینگ

Coating

هات‌فویلینگ

Hot Foiling

جعبه‌چسبانی

Package Making